Yeni Yılı Güzelliğinizle Karşılayın

Hepimizin coşkuyla ve yeni umutlarla beklediği yeni yıla biz kadınlar mutlaka bakımlı ve güzel olarak girmek isteriz. Yeni yılda kendi malzemelerinizle evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz makyaj ile gideceğiniz yerin en dikkat çekici kadını siz olabilirsiniz. Size vereceğimiz önerilerle kısa sürede bu görünümü elde edebilir hem bakımlı hem de estetik görünüme kavuşabilirsiniz.

Yılbaşı Makyajı İçin Önerilerimiz:

Elmacık kemikleri üzerinde, kaş kemiğinin altında ve gözlerin iç köşe kesimine ışıltılı pudra kullanın.

Makyajın en önemli kısımlarından biri de alıktır. Doğru vurguyu ve gölgeyi yapabilmek için, en iyi allığı seçin. Kendi içinde ışıltısı olan ama yüzünüzü en iyi yansıtacak allığı seçmek önemlidir.

Eğer pırıltılı pudra ve kendinden ışıltılı bir fondöten kullandıysanız, allığınızda mat tercih edin. Ancak mat bir baz yaptıysanız, ışıltılı bir allık, harika bir göz oyunu vurgusu yaratacaktır.

Kaşlarınız yüzünüzün anlamını, ifadesini vurgulayan önemli bir odak noktasıdır. Kaşlarınızın kalınlığı, uzunluğu, şekli oldukça önemlidir. Eğer kaşlarınızı yanlış alırsanız, yüzünüzün de anlamı değişir.

Kaşlarınızı bir uzmana emanet edin; her zaman daha çarpıcı görünmeleri için kahverengi veya siyah tonlarında göz kalemi kullanın.

Göz Makyajınızı da Kullanacağınız Renk Tonlarına Dikkat:

Gözünüzün ve elbisenizin rengine uygun tonlar kullanacaksınız ama onu tamamlayacak bir eyeliner sizi harika gösterir.

Gri ve altın veya mor ile gümüş, dilediğiniz kombinasyonu kullanabilirsiniz. Parti zamanı, herkes ışıldarken, sizin de gözleriniz dikkat çekmeli. Çok fazla renk kullanmaktan kaçının. Göz kapaklarınızı rengarenk boyamak yerine bir ana ton ve gölge kullanın.

Yılbaşı gecesi kırmızı ruj sürmeyeceksiniz de, ne zaman süreceksiniz ki zaten ! Ateşli bir kırmızı ruj, sizi oldukça seksi gösterecek ve dikkatleri üstünüze çekecektir.

Bu vermiş olduğumuz küçük tavsiyelerle Bursa Esteclub Güzellik Merkezi olarak sizlere sağlıklı, umut dolu, bakımlı ve mutlu yıllar dileriz.

 

Bir cevap yazın

Call Now Button