Yüz & Boyun Liftingi
Lifting Uygulaması

Lifting uygulaması gevşemiş ve sarkmış yüz kaslarının sıkılaşıp, gerdirilmesi ve cildin doğal sağlıklı, taze dokusunun ortaya çıkarılması için uygulanan bir yöntemdir.

Yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun gibi tüm yumuşak dokuların yerçekimi ile aşağı doğru sarkmasıdır. Cilt bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür.

Aşırı stres gibi sebeplerden dış etkenlere karşı farklı tepkiler gösterir  cildimiz kendisini yenileyemezse parlaklığını, canlılığını kaybeder. Böylelikle  yüz çizgileri derinleşir, cildimiz yorgun ve donuk bir hal alır. Este Club ailesi olarak Lifting uygulaması ile artık donuk bir cilde son verebilirsiniz.

Yüz ve Boyun Liftingi Kaç Seansta Etki Eder?

Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi  30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir. Bu yöntemde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde  enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz.  Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımı uygulanır

Yüz & Boyun Liftingi Uygulaması Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button