Somon Dna Plus (Gençlik Aşısı)
Nutrilift Somon DNA Plus Uygulaması

MesoNutrilift,yoğun Hyaluronikasit,Somon DNA,DMAE, Vitamin Vineral kompleks ve Petit içeriği sayesinde oldukça güçlü bir rejuvenasyon etkisi sunar.

Somon Dna Plus (Gençlik Aşısı) Uygulaması Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Sık Sorulanlar

Kadın erkek tüm yaş gruplarına ve her cilt tipine uygulanabilir.

Uygulamadan hemen sonra ciltte aydınlanma, ince kırışıklıklarda açılma, cilt sarkmalarında toparlanma etkileri gözlenirken;15 günlük süre zarfında ciltte yenilenme devam eder. Mesolift (Kaldırma),Mesofill(Dolgunluk) ve Mesoglow(Işıldama) etkileri ile daha parlak,daha canlı,daha dolgun ve daha genç bir cilt yapısı hedeflenir.Ayrıca; cilt kalitesindeki artışa bağlı olarak, cilt tonundaki düzensizlikler giderilir, daha pürüzsüz ve daha sıkı bir cilt yapısına kavuşulur.

Uygulama öncesi anestezik kremler uygulandığı için konforlu bir uygulamadır.

Sosyal hayatınızı ciddi boyutta etkileyecek uzun süreli bir ödem, kızarıklık yada morarma olmaz.48 saat süreli hafif kızarıklık ve geçici ödem görülebilir.

  • Yüz
  • Boyun
  • Dekolte
  • El üstü rejuvenasyonu için uygundur.

Binlerce hasta üzerinde klinik çalışmaları yapılmış olup alerjik reaksiyon riski bulunmayan son derece güvenilir bir uygulamadır.

Uygulamadan hemen sonra ciltte aydınlanma, ince kırışıklıklarda açılma, ve litfing(kaldırma etkisi) gözlemlenir. Ancak asıl etki 15.Gün itibariyle daha net ortaya çıkar.

Cildinizin ihtiyacına göre doktorunuz yönlendirecektir.Ancak; 10-15 Gün ara ile 2-4 seans uygulama önerilir.Elde edilen eşsiz rejuvenasyon etkisinin devamı için 4 ayda 1 koruma seansı önerilir.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button