Rollshape
Rollshape'in Faydaları Nelerdir?

Uzakdoğu’da yaklaşık 2500 yıldır kullanılan ağrı gidermeye odaklı masaj tekniklerinin günümüz teknolojisiyle buluşarak, bir masaj aletine dönüşmüş hali Rollshape olarak karşımıza çıkıyor. 

Rollshape seansı alanlar selülite karşı kullanılan son gelişmelerin de dahil edildiği bir yöntemin faydalarını görüyorlar. Kolajen, infrared, hava iyonizasyonu ve kromaterapi gibi özelliklerle zenginleştirilen karmaşık ancak acısız bir prosedür. 

Rollshape kullananlar bu alanda lider olan bu teknikle tanışınca, selülit ve ağrılara karşı büyük bir rahatlama sunduğunu deneyimliyor.

Rollshape Nedir?

Rollshape, selülit başta olmak üzere vücutta kusurlu bulunan bölgelerin şekillendirilmesinde, ağrıların azaltılmasında etkili bir kombine yöntem olarak tanımlanabilir.  Rollshape kullananlar bu teknoloji ile hem selülit karşıtı, hem de ödem dağıtıcı ve iyon düzenleyici bir tedaviyi tecrübe ediyor.

Aslında derma kozmetik prosedürlerde yaygın olarak kullanılan kolajen terapisi, cildin temel altyapısı olan kolajen liflerinin belirlenmiş dalgalar ile sıkılaşmasını sağlar. Yani yaşa bağlı olarak da eksikliği hızla artan kolajenin dirilik yaratacak şekilde tekrar bir araya toplanması dermatolojide genel olarak önemlidir.

Masaj hareketiyle, rollshape bu maddenin üretimini tetikleyen doğal bir hareket sağlar. Anti – aging uygulamalarında, istenmeyen ve yaşlılık sebebiyle sarkıp gevşemiş olan cilt böylelikle yeniden sıkılaşır ve gençleşir.

Vücudun Kolajen Üretiminin Önemi

Temel yapı taşı olan kolajen üretimini vücut genelinde artırabilmek devrim niteliğinde bir gelişme kuşkusuz. Kolajen gençlik iksiri sayılabilen ve vücudumuzda doğru şartlarda üretimi için uyarılma sağlanabilen özel bir madde. Kolajen artışı, rollshape kullanımı ile direkt bağlantılı ivme kazanır. Vücut genelinde ve uygulama bölgesinde değişim birkaç seansta gözlemlenebilir.

Yalnızca dış görünüme yönelik gelişmeler yaşanmasından öte sağlık da kazanan cilt kalıcı bir ışıltıyla eski görünümüne ve istenen elastikliğe ulaşır. Büyük ölçekte böylesi bir değişime sebep olan başka bir uygulama daha geliştirilmemiştir. Henüz Rollshape kullananlar için bu yağ yakıcı seansların diğer teknolojilerden farkı belirgin ve tabii onu alanında tek kılan özellikleri oluyor.

Özel Infrared Teknolojisi Desteği

Tedavinin içeriğindeki bir diğer bileşen olan infrared etki ise farklı tür bir katmansal onarımı tetikler. Detoksun vücutta büyük ölçekte gerçekleştirilmesi sonuçlara büyük etkide bulunur. Ciltte daha derinlerde bulunan katmanların zamanla birikmiş toksinlerden arınarak detoks olmasına yardımcılık eden infrared özelliğinin tek faydası da bu değil. Eklemlere, kronik ağrılara, tutulmalara iyi gelen onarıcı bir etki hissediliyor. İşlem ısı ile yumuşatıp, tutulmuş eklemleri ve fazla gerilmiş kasları rahatlatır, yıpranmış olan yumuşak dokunun tamir olmasını hedefler.

Hedeflenen çözülme ve yumuşama seans esnasında kişinin hissettiği olumlu ruhsal ve fiziksel hale büyük katkıda bulunur. Vücutta bulunduğu her saniyenin tehlikeli olduğu ödemler infrared ile iyileşir. Çoğu ağrıya sebebiyet verebilen iltihaplı ya da ödem yapmış sert bölgelerin de iyileşip çözülmesinde Rollshape etmenleri bir hayli rol oynuyor. Infrared ile hareketli tekniğin bir arada bulunması fark yaratıyor. Rollshape kullananlar bu özelliğinden dolayı da teknolojik bir bileşim olan bu aygıttan hayli memnun kalıyor.

İyonizasyon ve Kromaterapi ile Yorgunluk Tedavisi

Yağ yakma ve şekil verme en çok istenen sonuçlar. Diğer yandan iyonizasyon teknolojisi de etkileyici sonuçlarla bambaşka bir alanda sizi müthiş bir hale getirir. Teknolojik aletlerin hayatımızın her anında önemli bir rol oynadığı günlük yaşantımızda ister istemez fazlasıyla pozitif iyonlara maruz kalıyoruz. Hava iyonizasyonu ile uygulanan dengeleyici iyon salgılaması sayesinde Rollshape, genel halsizlik, yorgunluk ve bitkinlik gibi olumsuz etkileri en az seviyeye çekiyor. Estetik vücut hatlarınıza kavuşuyor hem de olumlu hislerle ruhunuzu iyileştirebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamanın, bu dinginlik hissini destekleyen renkli bir yanı da var. Kromaterapi ile renklerin hormonlar ve organizmalar üzerindeki pozitif etkilerinin keşfedilmesi… Bu yaklaşım ile birlikte antik çağlardan beri renk terapisinin olumlu etkisi kullanılmakta. Vücudun ihtiyacı olan renklerin cilde uygulanması; ruh sağlığı, mental dinginlik, bağışıklık artırımı ve genel vücut dengesi için büyük faydalar sağlar. Rollshape kullananlar yalnızca selülit karşıtı ve yağ yakıcı bir uygulamanın ötesinde meditasyon etkisi de yaşıyor.

Diğer hiçbir yöntemin bir araya getirmediği aletli masaj benzeri bir tecrübe eşliğinde tüm bu terapilerden derinlemesine faydalanıyorsunuz. Rollshape sayesinde bir araya gelen bütün unsurlar müthiş bir zindelik elde etmeniz için karşılaştığınız yegane formül durumunda. Onu çekici kılan bunca özellikle, yan etki riski de çok düşük olan bu işlemin popülerlik kazanması şaşırtmıyor.

İyonizasyon ve Kromaterapi ile Yorgunluk Tedavisi

Birden fazla faydayı bir arada yaşatacak, çok yönlü bir uygulama olduğu için beğeni kazanıyor. Doktorların tavsiyesi ve kullanıcı memnuniyeti ile yükselişe geçmiş yepyeni bir teknoloji. Kısa zamanda Rollshape İzmir derma kozmetik ve estetik uygulamaları arasında kolaylıkla yüksek üne sahip bir işlem halini aldı. Selülit, istenmeyen form bozuklukları ve ödemlerde hızlı sonuç veren bir prosedür olarak memnuniyetle tercih ediliyor. Randevu ve detaylı inceleme olanağı yakalamak için uzmanlarla görüşmeye ne dersiniz?

İzmir Çiğli’de bulunan  ve geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çeken Sade Derma Estetik Merkezi Rollshape deneme seansları almanız için en iyi adres. Kullanıcı memnuniyetiyle öne çıkan Rollshape ile tanışmak için buradaki yetkililerle iletişim kurarak ilk randevunuzu çabucak oluşturabilirsiniz.

Sade Derma Estetik Merkezi’nde rollshape İzmir uygulama olanakları ve kampanyalı seans paketleri hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Profesyonel bir ortamda bu kombine uygulamayı deneyerek sağlıklı ve fit bir vücut için kendi deneyimlerinizi edinmekte daha fazla vakit kaybetmeyin. Yağ yakarken size sağlıklı ve rahatlamış bir enerji de sağlayacak rollshape ile hayalinizdeki vücuda kavuşabilirsiniz. Bu sayede zayıflamak, biçimli bir vücuda sahip olmak ve kendinizi iyi hissetmek artık hayal değil.

Rollshape Uygulaması Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button