Kimyasal (Beta) Peeling
Kimyasal (Beta) Peeling Uygulaması

Kimyasal peeling donuk ve cansız görünümlü cildi canlandırmak için uygulanan, cildin çeşitli katmanlarının kontrollü ve yüzeyel bir şekilde soyulmasına dayalı bir yöntemdir. Kimyasal peeling ayrıca ciltteki koyu renkli lekelerin tedavisi, yüzeyel kırışıklıkların, akne ve izlerinin giderilmesi için de kullanılır. Kimyasal peeling ile cildin temizliği, doğal rengi, dokusu ve pürüzsüzlüğü konusunda mükemmel gelişme sağlanabilir. Ayrıca cildi sıkılaştırarak yüzeysel çizgi ve kırışıklıkları da azaltır. Kimyasal peeling uygulaması sonucunda cildin üst kısmındaki hasarlı tabaka soyulur, hasar görmemiş canlı tabaka ortaya çıkar ve cilt daha sağlıklı, canlı, pürüssüz bir görünüm kazanır.

Kimyasal (Beta) Peeling Nasıl Uygulanır?

Derin peelingler dışında kimyasal peeling klinik ortamda rahatlıkla uygulanabilir. Az da olsa yan etki oiskinden dolayı ve en iyi sonuçları almak için mutlaka bir dermatoloji uzmanı tarafından uygulanmalıdır. İşlem esnasında peeling solüsyonu cildinize genelde homojen bir şekilde sürürlür. Bazı ihtiyaç olan bölgelerde doktorunuzun uygun göreceği şekilde sölüsyon kalınlığı daha fazla olabilir. İlaç bir süre cildinizde bekletildikten sonra temizlenir. Kimyasal peeling işlemi esnasında ciltte bir miktar batma ve yanma hissedilebilir.

Kimyasal (Beta) Peeling Uygulaması Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button