Kaş ve Kirpik Boyama
Kaş ve Kirpik Boyama Uygulaması

Bayanların kaç ve kirpikleri ile ilgili sorun ettikleri konuların başında, kaç ve kirpiklerin renkleri gelmektedir. Genellikle açık renk kaş ve kirpikler, belirgin olmadıklarından, yüzün ifadesini daha silik bir duruma getirmektedirler. Bunun yanında saça uygulanan boya işleminden sonra kaç ve kirpiklerin rengi saç boyasının rengi ile uyumsuz kaçabilmekte ve estetik açıdan hoş olmayan bir görünüm yaratabilmektedir. Bu tür durumlarda tercih edilen kaş ve kirpik boyaması kişinin tercihine göre, yüze ve saçların rengine uygun bir boya rengi belirlenerek gerçekleştirilmektedir. Kaş ve kirpik boyama işlemi, daha belirgin, daha dolgun görünümlü kaş ve kirpiklere sahip olmanızı sağlayarak yüzünüze etkileyici bir anlam kazandırmaktadır.

Bitkisel Kaş ve Kirpik Boyaları

Bilindiği gibi kaş kirpik ve saç boyaları, yüksek oranda kimyasal içerikli maddelerdir. Bu maddelerin deriyle temas etmesi sonucunda, kaç ve kirpik ya da saç köklerinde zarar meydana getirebilme olasılıkları yüksektir. Özellikle kaş kirpik ve saçlarını sık sık boya işlemine tabi tutan bayanlarda, uzun vadede, kıl köklerinin zayıflaması ve dökülme gibi problemler ile karşılaşabilmek mümkündür. Bunun önüne geçilmesi için ihtiyaç duyduğunuz boyama işlemini bitkisel boyalar ile gerçekleştirmekteyiz.

Kaş ve Kirpik Boyama işlemi Nasıl Gerçekleşir?

Tıpkı diğer boyalar gibi uygulanmaktadır. Kaş ve kirpiklerinizi boyatırken öncelikle, göz çevreniz koruyucu kremler ile temizlenirler. Koruyucu pedler göz altınıza yerleştirildikten sonra, sabitleyici solüsyon ile sabitlenmiş olan kirpikleriniz, alt ve üst kısımlarından bitkisel boya ile boyanarak   dakika kadar bekletilmektedir. Bu işlemden sonra kirpikleriniz ıslak pamuk yardımıyla temizlenmektedi

Kaş ve Kirpik Boyama Uygulaması Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button