Kaş Dizaynı
Kaş Dizaynı - Kaş Tasarımı

Kaşlarınız gözlerinizi ve bakışlarınızı bütünler.  Yüz şeklinize uygun olarak, dış görünüşünüze ve güzelliğinize anlam katar.  Kaşlarınız sayesinde çok etkileyici, çok masum, çok çocuksu bir görünüme sahip olabilirsiniz.Yüz şeklinize uygun olarak çizim yapıldıktan sonra kıl tekniği ile yapılan işlemdir.

Kaş Dizaynı Nedir?

Kaş dizaynı düzgün görünüme sahip olmayan kaşlarınızın yeniden tasarlanmasıdır. Kaşlarınızın şekli, seyrekliği ve renginden şikâyetçiyseniz uzman eller ve mikro pigmentasyon yöntemi sayesinde doğal, gür, şekilli ve kalıcı kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kaş Dizaynı Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Sık Sorulanlar

Mikro ince uçlu tek kullanımlık iğne yardımıyla kalıcı kaş kontörü yapılabilir. Bu mikro iğneler sayesinde kaşınıza efektler verilerek doğal bir görünüm sağlanabilir. Böylece kalıcı dövme ve kalıcı makyajın yapay görünümüne nazaran doğal bir görünüm elde edilebilir. Yüzünüze uygun kaş çizimi yapılıp, kaşınıza uygun renk seçimi yapılarak uygulamaya geçilir. Uygulama esnasında ağrı hissetmemeniz amacıyla bölgeye lokal anestezi uyuşturucu kremi sürülür. Mikro ince uçlu tek kullanımlık iğne ile deri altına mineral içerikli boya enjekte edilerek doğal kıllara efekt verilerek çizim yapılır.

Uygulama sonrası kaşlarınız biraz koyu olabilir ancak kısa bir süre sonra doğal görünümüne kavuşacaktır ve karşınızdaki kişiler kaşınızın doğal görünümüne hayran kalacaktır.

Mikro Pigmentasyon yönteminin kullanım süresi cilt yapınıza orantılı olarak 2 ile 3 yıl arasındadır. Özellikle fazla yağlı cilde sahip olan kişiler de arada rötuşlar yapılarak kullanım süresi uzatılabilir.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button