Kalıcı Makyaj Uygulaması
Kalıcı Makyaj Uygulaması

Kalıcı makyajın bir diğer adı Mikro Pigment uygulamadır. Bu uygulama tek kullanımlık bir iğne yardımı ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin altına işlenmesiyle gerçekleşmektedir. Renkler  yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup katkı ve koku maddesi içermemektedir.

Kalıcı makyaj kaş, göz çizgileri veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu tesirler sağlayabileceği gibi bazı küçük kusurlar kapatılıp, biçim bozuklukları da giderilmesine yardımcı olur. Böylece daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılabilir.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Sık Sorulanlar

Parlak ve yüzeysel görünen normal makyaja naziren kalıcı makyajın doğal bir görünümü vardır. Her kadının makyaj tazeleme ve yenileme gibi sıkıntılarından kurtarmak için ideal bir çözüm olan kalıcı makyaj uygulaması ile bazı kusurlarımızı da kapatabiliriz. Özellikle seyrek, açık renkli ya da yarım kaşları olan, seyrek ve kısa kirpiklere sahip, göz bozukluğu olan ve lens kullanan, vakti kısıtlı ve çalışan, profesyonel yaşamda devamlı iyi görünüme sahip olmak zorunda olan, yüzlerinde bulunan asimetrik kusurlardan kurtulmak isteyen ve dağılmayan makyajın avantajını kullanmak isteyen tüm kadınlara şiddetle tavsiye edilmektedir.

Sert bir micro steril iğne, renk karışımına batırılarak rengin cildin istenilen bölgesine enjekte edilmesiyle uygulanır. Cildin üst tabakası enjekte edilmiş olan renk pigmentleri ile etkileşime geçer. Uygulama esnasında cildin üst tabakasında oluşacak hafif şişlikler uygulama sonrasında çabuk bir şekilde iyileşebileceği gibi çoğu kişide uygulama sürecinin bitmesiyle de normal görünümüne sahip olduğu bilinmektedir.

Cildin yapısına ve uygulama sonrasındaki bakım sürecine göre kalıcı makyaj 2 veya 3 sene içerisinde etkisini kaybetmektedir.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button