El ve Ayak Saunası
El ve Ayak Sauna Uygulaması

Bu uygulamada kuru sistemde ellerimiz suya sokulmadan özel tırnak eti yumşatıcılarıyla ,bakım yağlarıyla önce tırnak etlerimizi bakıma hazırlıyoruz. Tırnaklarımızı tahta törpü ile istenilen şekil verilir.Aynı anda ellerimizde özel bakım yağlarıyla masaj yapılarak güzelce sürüldükten sonra streçlle sarıyoruz ve SAUNANIN içinnde 10 dakika bekletip ellerimizi manikür yapmaya hazırlamış oluyoruz. Saunadan çıkarmış olduğumuz ellerimizin tırnak eti kenarındaki ölü derimiz ve şeytan tıırnaklarımız güzelce temizlendikten sonra ellerimizi yıkatıp kuruluyoruz yapmış olduğumuz el tipine uygun krem sürüldükten sonra beğnilen oje rengini sürüyoruz.

El ve Ayak Saunasının Faydaları Nelerdir?

  • Kuru sistemde yapıldığı için daha hijyendir
  • Sulu manikür’de hem ölü etlerimiz hemde canlı derimiz yumşadığı için gereğinden fazla et alımı olmaktadır.Bu da son derece sağlıksızdır.
  • Sauna manikür’de sadece ölü etlerimiz yumuşadığı için alınması gerektiği kadar tırnak eti temizliği yapılmaktadır.
  • Sauna manikür’ünle daha geç zaman aralıklarına maniküre ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Sauna manikür’ünle ,aynı zamanda ellerimize özel yağlarla yapılan işlemlerden dolayı ellerimizin bakımıda olmaktadır.

El ve Ayak Saunası Uygulaması Bursa uygulamamız ile ilgili bu güne özel fırsatları öğrenmek için (0224) 334 12 80 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir veya sağ altta bulunan sohbet paneli ile müşteri temsilcimiz ile canlı olarak görüşebilirsiniz.

Şimdi randevu alın ve özel indirimlerden faydalanın

Call Now Button