Güneş Işınların Ciltte Yarattığı Sorunlara Çözüm

Cildimiz özellikle de yüzümüz estetik görüntümüz açısından en dikkat çeken bölgedir. Güneş ışınlarına maruz kalındığında ve bilinçsizce bronzlaşma yöntemleri uygulandığında hem foto yaşlanmalara hem de kanser gibi ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Foto yaşlanma kronik olarak güneşe maruz kalan el üstleri ve yüzde belirginlik göstermekte olup derideki bağışıklık sistemini zayıflatmaktadır.

Güneş ışınlarının deride yarattığı güneş yanığı, güneş alerjisi, deri yaşlanması, kırışıklıklar, sarkmalar, damar genişlemeleri, kahverengi lekeler, tümör ve kanser yol açabilir. Bu cilt rahatsızlıkların kurtulmak için tamamen doğal yollarla uygulamış olduğumuz medikal cilt bakımları ve aşırı derecede ilerlemiş olan ciltlerde uygulayacağız radyo frekans uygulamaları ve lenf drenaj yöntemiyle güneş lekelerine, güneş alerjilerine, kırışıklıklarınızı giderilmesine yardımcı olabilir.

Çeşitli nedenler ve farklılık gösteren deformasyona uğramış cildinizin bakım ve onarımını yapıp sağlıklı ve estetik görünüme kavuşmanızı Bursa Esteclub olarak sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

Call Now Button