Göbek Yağlarının Sağlığa Olumsuz Etkileri

Vücutta göbek bölgesinde yağlanmalar günümüz yaşam şartlarına, beslenme alışkanlıklarının değişmesine ve hareketsizlikten dolayı oldukça fazlalaşmış bir hal almıştır. Hem estetik açıdan hem de sağlık açısından bizleri tehdit eden göbek bölgesi yağlanmaları viresal yağlanmanın işaretidir ve sağlığımız açısından oldukça tehlikelidir. Mide, bağırsak, karaciğer ve böbrek gibi bazı iç organlarımızda oluşabilecek deformasyonlara sebep olmakla birlikte göbekteki yağlanmalar kalp damar sistem hastalıklarına, inüsilin direnci gelişimine ve imflamatuvar hastalıkların tehditi halindedir.

Unutmayalım ki gün  geçtikçe yaşlanıyoruz ve bedenimizde buna bağlı olarak deformasyonlara uğruyor ve metabolizma hızımız düşüyor. Özellikle kadınlar da menopoz dönemi sonrası alınan kilolar bel ve göbek bölgesinde yoğunlaşarak birikiyor. Ancak gelişen teknolojik yöntemler ve sağlıklı beslenme yöntemleri ile bu kilolardan kurtulmanız artık çok kolay. Hareket etmek yani spora gitmek için vakti olmayanlara artık bilimsel yöntemlerle de zayıflama fırsatı doğuyor.

Bizde Bursa Esteclub olarak bölgesel incel, vücut şekillendirme ve sağlıklı zayıflamanızı sağlayabilir. Böylece sağlığınızı tehtit eden bölgesel yağ hücrelerinden kurtulmanızı sağlayabiliriz.

Bir cevap yazın

Call Now Button